NGO Z SUKCESEM

Tytuł projektu:

WSPARCIE DZIAŁAŃ MISYJNYCH I ROZWOJU INSTYTUCJONALNEGO STOWARZYSZENIA INICJATYW SPOŁECZNO-EKONOMICZNYCH SUKCES

Okres realizacji:

01 października 2020 – 30 września 2022

Wartość projektu:

699 900 PLN

Dofinansowanie:

Opis projektu:

Projekt zakłada realizację 5 cykli bezpłatnych szkoleń połączonych

z doradztwem z zakresu zakładania i prowadzenia organizacji pozarządowych skierowanych do przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji) z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, a także 2 konferencji informacyjnych dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego, osób zainteresowanych pracą / współpracą lub założeniem organizacji pozarządowej oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Biuro Projektu:

STOWARZYSZENIE INICJATYW SPOŁECZNO-EKONOMICZNYCH „SUKCES” 87-800 Włocławek ul. Młynarska 1a/3 ,

Materiały do pobrania:

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030.